beer  Пляшка пет для пива від виробника oil Пляшка пет для масла від виробника milk  Бутылка пэт для молока від виробника
Флакон 50 мл (шийка 28мм)

Акційна Ціна: 2.40 грн – 1.40грн

Обмежений Тираж
Тара для вашого продукту

Індивідуальний дизайн

Краща якість
Акційна ціна Гофра стакан
Акційна ціна на 0.250мл
Тара з шийкой 38мм

Ідеально підходить під соки та молочну продукцію

Широкий вибір

Нові надходження

пластикова тара

Пляшка 0 5-611-28 (150 штук)

270,00 грн.297,00 грн.
270,00 грн.297,00 грн.
Коричневий Прозорий
18 гр
Зелений Коричневий

Продаж пластикових (ПЕТ) пляшок в Харкові і по Україні

Компанія «Півотара» займається виробництвом і продажем ПЕТ-пляшок в Харкові і по Україні вже кілька років. Нашими клієнтами є компанії «Авіто-Сервіс», «Півобанк» і багато інших. Ми орієнтовані на тривалі, довірчі та взаємовигідні відносини з нашими замовниками. Саме тому ми вважаємо за краще індивідуальний підхід до кожного клієнта і постійне вдосконалення існуючих стандартів обслуговування та виробничих технологій.

ПП «Півотара» до нинішнього моменту виходить на лідерські позиції серед виробників пластикової тари України. Настільки високого результату ми зобов’язані злагодженій роботі команди справжніх професіоналів своєї справи і застосування найсучаснішого високотехнологічного компресорного та видувного обладнання виробництва Італії, Франції та Німеччини. Наш відділ логістики гарантує своєчасну доставку якісної ПЕТ-тари в будь-який регіон за вигідною ціною.

Ми виробляємо тару для зберігання і перевезення різних типів рідини, як харчового, так і технічного призначення. У нас в широкому асортименті представлена ​​тара різного літражу для наливу води, безалкогольних напоїв, пива, молока, масел і технічних рідин. Тара різного об’єму і з декількома варіантами горловини дає можливість задовольнити в повній мірі потреби наших замовників. У нас налагоджений масовий випуск бутлів з прес-форм, тому ви в будь-який час можете замовити необхідну кількість ПЕТ-тари. Також ми здійснюємо індивідуальне виготовлення бутлів ПЕТ за ескізом клієнта.

Переваги ПЕТ-тари

ПЕТ-тара – це ємності, виготовлені з поліетилентерефталату. Цей матеріал, який ще можуть називати лавсаном, являє собою пластик, що відноситься до групи поліефірів. Вперше він був отриманий ще в середині минулого століття в США. Спочатку він використовувався переважно для армування автомобільних шин, транспортерних стрічок і лише пізніше основним його призначенням стало виготовлення тари.

Сьогодні саме на таку тару відзначається максимальний попит як в Україні, так і на світовому ринку пакувальних матеріалів. Численні переваги ПЕТ-тари стали причиною того, що вона впевнено витіснила з лідерських позицій скло як крихкий і важкий вид упаковки. Розповімо докладніше про переваги ПЕТ:

  • Застосування упаковки з ПЕТ дозволяє уникнути таких неприємностей як бій тари при її перевезенні та зберіганні. При цьому поліетилентерефталат зберігає основна перевага скла – цей матеріал також може бути повністю перероблений для повторного використання.
  • На даний момент ПЕТ-тару завдяки її інноваційності та ергономіки можна вважати навіть не конкурентом склотару, а матеріалом, який дозволяє відкрити абсолютно нові ринки і сформувати більш актуальні нашого часу споживчі пріоритети. ПЕТ – це дуже легкий матеріал, який може бути або абсолютно прозорий, або забарвлений в будь-який бажаний колір. Також особливості матеріалу дозволяють використовувати його для створення тари будь-якої форми, в тому числі з дрібними рельєфними елементами, товарними знаками та написами.
  • Нарешті, ще один плюс ПЕТ-пляшок полягає в наступному. Мінімальна вага і величезний запас міцності при цьому дають можливість обійтися без використання ящиків при зберіганні і транспортуванні бутлів. Їх цілком достатньо упакувати в поліетиленову плівку з картонним піддоном або навіть без нього, тим самим заощадивши на дорогих пакувальних матеріалах.

Асортимент ПЕТ-тари

Компанія «Півотара» постійно розширює асортимент продукції, що випускається ПЕТ-тари. Завдяки наявності сучасної потужної автоматизованої лінії по видуву ми налагодили масовий випуск наступних категорій товарів:

  • ПЕТ-пляшка 0,5 л;
  • ПЕТ-пляшка 1л;
  • ПЕТ-пляшка 1,5л;
  • ПЕТ-пляшка 2л;
  • ПЕТ-пляшка 3л;
  • ПЕТ-пляшка 6л.

Крім того, можливе виготовлення ПЕТ-тари будь-якої необхідної ємності під замовлення.

Вся ПЕТ-тара за бажанням замовника може комплектуватися одно- або двокомпонентними пробками, які призначені для герметичного закривання пляшок, а також пластиковою ручкою для їх перенесення.

Продукція, що випускається відповідає всім вимогам екологічної та харчової безпеки. Це підтверджують сертифікати міжнародного зразка та клінічні висновки МОЗ України.

Ознайомтесь з нашими цінами на ПЕТ пляшку.